اسرائیل از عربستان سعودی و دو کشور عربی دعوت می کند تا ائتلاف نظامی تشکیل دهند

[ad_1]

گتی

گتی

یک مقام امنیتی سابق رژیم صهیونیستی با تأکید بر اهمیت ایجاد اتحاد پدافند هوایی با کشورهای عربی منطقه گفت: ایالات متحده در زمینه عقب نشینی نیروهای خود از خاورمیانه کار خطرناکی انجام می دهد ، اما اسرائیل فرصت تشکیل یک هوا اتحاد دفاعی با عربستان سعودی .عربستان و امارات. عرب و بحرین.
افرایم صانع ، معاون وزیر جنگ پیشین اسرائیل ، رئیس مرکز مطالعات استراتژیک نتانیا ، در مقاله ای در روزنامه ادیوت آهارونوت نوشت که اطلاعات اسرائیل نشان می دهد که ایالات متحده سیستم های دفاعی خود را شامل 8 باتری و شماره پاتریوت را پس می گیرد. نیروهای آن از عربستان سعودی ، عراق ، کویت و حتی اردن هستند.
این مقام مسئول افزود كه اقدام آمریكا باعث از بین رفتن لایه محافظ كشورهای عربی در برابر موشك ها و هواپیماهای بدون سرنشین خواهد شد. از 14 سپتامبر 2019 ، امکانات حیاتی در عربستان سعودی مورد حمله یمنی ها قرار گرفت.
این مقام امنیتی سابق اسرائیل خاطرنشان کرد که به نظر می رسد اقدام کنونی ایالات متحده برای عقب نشینی نیروهای خود از خاورمیانه پیامی برای ایران است. اما باید تأکید کنیم که این اقدام ایالات متحده رئیس جمهور جدید ایران را به تعدیل مذاکرات در مورد توافق هسته ای ترغیب نخواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *