امرالله صالح: اعضای گروهی از سارقان اتومبیل که وارد موسسات شده بودند دستگیر شده اند

[ad_1]

امرالله صالح: اعضای گروهی از سارقان اتومبیل که وارد موسسات شده بودند دستگیر شده اند

امرولا صالح معاون اول رئیس جمهور این کشور می گوید اعضای باند سارقانی که به موسسات نفوذ می کردند در کابل دستگیر شده اند.

به گزارش آژانس جمهوری؛ آقای صالح گزارش از جلسه شش و نیم امروز (سه شنبه شانزدهم جدی) را منتشر کرد و گفت که گروه سارقان در منطقه پنجم امنیتی کابل دستگیر شده اند.

وی گفت: “ما گروهی از سارقان را دستگیر كردیم كه متأسفانه به نهادهای منطقه پنج وارد شدند. شاید فردا جزئیات را فاش كنیم.”

معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت که وی از شهرداری کابل برای ایجاد ثبات در ده ها منطقه سبز در محله هایی که اکنون آشکارا و مخفیانه غصب شده اند ، تشکر کرده است. ما این پارک های کوچک را یکی یکی احیا خواهیم کرد.

آقای صالح گفت که با افزایش حجم کار ریاست تحقیقات جنایی ستاد پلیس کابل ، ما پاکسازی مناطق سبز و جمع آوری بدهی های عمومی را به بخش جرایم جدی سپرده ایم.

وی گفت که برای اولین بار طی ده سال ، نمایندگی های فروش اتومبیل در کسبه موافقت کردند که ماهانه 100 میلیون افغان به 20 میلیون افغان بدهی خود را پرداخت کنند. ملتی که مالیات می دهد تعدی نمی کند.

معاون اول رئیس جمهور گفت ، خوشبختانه کابل در 24 ساعت گذشته شاهد حوادث بزرگ جنایی نبوده است. با دستگیری موفقیت آمیز امنیت ملی ، برخی از پایه های ترور و تروریسم در کابل فرو ریخته است ، اما به کار بیشتر و بیشتری نیاز است. در روزهای آینده ، ما لیست تروریست های دستگیر شده را پس از شروع شش و نیم جلسه و جایی که سرنوشت این تروریست ها به دستگاه قضایی افغانستان رسیده است ، منتشر خواهیم کرد.

معاون اول رئیس جمهور کشور گفت که پول هموطنان برگشته پس از ترک فرودگاه به طرق مختلف چندین بار به سرقت رفته است. کار بسیار جدی در مورد موضوع ادامه دارد. آنها دستگیر خواهند شد آرام باش.

معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت که ما به طور مفصل با مشکلات حوزه هشتم آشنا هستیم. شرایط بسیار تغییر کرده است ، اما ما به آنچه آرزو می کنیم نرسیده ایم. اما وضعیت منطقه هشت با دو ماه قبل قابل مقایسه نیست.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *