امرالله صالح: مناطق خطرناک و ممنوع کابل با سرکوب جنایتکاران آرام گرفته اند

[ad_1]

امرالله صالح: سرکوب جنایتکاران مناطق خطرناک و ممنوعه کابل را آرام می کند

امرولا صالح ، معاون اول رئیس جمهور این کشور می گوید که مناطق خطرناک و ممنوعه کابل با سرکوب و فرار مجرمان آرام گرفته اند.

به گزارش آژانس جمهوری؛ آقای صالح امروز ، دوشنبه (22 جدی) گزارش جلسه شش و نیم خود را منتشر کرد و گفت سه نفر در حوادث جنایی روز گذشته در کابل کشته شده اند.

وی گفت: “پلیس نجیبانه در حال بررسی موضوع است. قتل مرتضی نام در چهارراه گامبار با توقیف باندهای جنایتکار در کابل ارتباط دارد.”

معاون اول رئیس جمهور افزود: سطح جرایم بزرگ در کابل به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و این امکان وجود دارد که مناطق جنایی که قبلاً برای مردم خطرناک و ممنوع بود ، آرام باشند و جنایتکاران فراری یا سرکوب شوند. “ما توضیح خواهیم داد.”

آقای صالح افزود: “ما در مورد شهادت ضیا V ودان و همکارانش با رئیس شرکت حفاظت عمومی که عضو شش و نیم جلسه است به طور مفصل صحبت کردیم. خوشبختانه راننده زنده است و شغل وی می تواند به ما کمک کند تا برای خانواده “من به شهید ضیاودان تسلیت می گویم. پیکر شهید روایت نادرست طالبان را به زبان پشتو نقد و زیر سوال برد و سرسختی ادبی و مدنی وی نقش مهمی در تضعیف و تحریف روایت طالبان داشت. “

“اسامی طوفان ، که به جرم تعرض به وکیل در طهار دستگیر شد ، از اولین جرائمی بود که توسط مردم ثابت شد. نام وی در اولین لیست های منتشر شده تحت پیمان امنیت بود. دستگیری وی نشان می دهد که ما از افراد محترم در کابل می خواهیم که همکاری خود را با پلیس افزایش دهند و ما آماده هستیم تا لیستی از افراد فراری و جنایت تحت تعقیب را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار دهیم. “این لیست را از هر حوزه پلیس و امنیت ملی دریافت کنید. نادیده گرفتن این رقم و انداختن آنها به دست قانون باعث تقویت آرامش روحی و جسمی در شهر می شود. با دولت خود کار کنید. “

معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت که سربازان پلیس که بسته های آنها به دلیل شمول زنان کاهش یافته و مشاغل خود را از دست داده اند در کابل بازگردانده می شوند. آرام باش. خدای نکرده در کمتر از یک هفته این مشکل حل خواهد شد.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *