برنامه بایدن برای ۱۰۰ روز اول ریاست جمهوری

[ad_1]

برنامه بایدن برای 100 روز نخست ریاست جمهوری

فاکس نیوز به نقل از جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا گفت: “در 100 روز نخست ریاست جمهوری من بلافاصله کار با شرکایم در سراسر جهان را آغاز می کنم تا تمام تلاش خود را برای پیوستن مجدد به ایالات متحده در توافقنامه آب انجام دهم.” و هوای پاریس ، از جمله با برگزاری جلسه ای از رهبران اقتصادهای بزرگ جهان برای یک نشست آب و هوا.

وی گفت: “ما اقدامات اضطراری انجام شده توسط شهرها ، ایالت ها و مشاغل را برای كمك به انتشار گازهای گلخانه ای و ایجاد آینده ای پاك تر انجام خواهیم داد.” ما فعالان ، از جمله جوانان را گوشزد خواهیم کرد و با آنها همکاری خواهیم کرد ، که نسبت به تغییر آب و هوا هشدار می دهند و خواستار اصلاح از سوی قدرت هستند.

بایدن همچنین برنامه خود را برای دستیابی به صفر انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 تکرار کرد.

وی گفت: “همه این کارها را با دانستن اینکه فرصت اقتصادی خوبی برای ایجاد شغل و رفاه در کشور و صادرات محصولات پاک آمریکایی به بقیه جهان داریم ، انجام خواهیم داد.”

بایدن همچنین طی یک تماس مجازی با یک گروه دو حزب از والیان از 30 ایالت تکرار کرد: در 100 روز اول مدیریت من ، اکثر مدارس مجبور به بازگشایی هستند.

بایدن بر بازگشایی مدارس به عنوان یکی از اقدامات اساسی در برنامه دولت خود برای مقابله با فوران تاج تأکید کرد. وی از مدیران خواست تا اطمینان حاصل کنند که مدارس در ایالت هایشان تمام منابع مورد نیاز برای افتتاح ایمن آنها را دارند.

وی در این تماس مجازی گفت: “من می دانم كه بعضی از شما فکر می كنم درخواست من متناقض است ، اما من از شما می خواهم كه در پایان 100 روز اول دولت جدید به افتتاح مدارس كمك كنید.” هزینه زیادی خواهد داشت ، اما ما می دانیم چگونه این کار را انجام دهیم. اگر پول داشته باشیم ، می توانیم هزینه همه چیز را از تهویه مطبوع و ضد عفونی کننده گرفته تا استخدام معلمان بیشتر و طراحی کلاس های کوچکتر بپردازیم.

از دیگر زمینه های اصلی برنامه جو بایدن برای 100 روز نخست ریاست جمهوری وی ، توزیع سریع و عادلانه واکسیناسیون ویروس کرونا است که پس از تأیید توسط وزارت غذا و داروی آمریکا برای استفاده اضطراری از واکسن Pfizer و تأکید بیشتر بر کل کشور بایدن خواستار همکاری استانداران برای تحمیل ماسک شد.

بایدن گفت: “برنامه من توزیع 100 میلیون دوز واکسن Covid-19 است که برای پوشش 50 میلیون تن کافی است ، در 100 روز اول حضورم در کاخ سفید.”

وی افزود: یک کارزار آموزشی لازم است تا به مردم آموزش داده شود که از این توزیع واکسن چه انتظاری دارند. من فکر می کنم گسترش واکسن کرونر یکی از بزرگترین چالش های عملیاتی است که تاکنون با آن روبرو شده ایم.

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *