برنده انتخابات امروز در کنگره تأیید می شود. حامیان ترامپ در پایتخت جمع می شوند

[ad_1]

برنده انتخابات امروز در کنگره تأیید می شود.  حامیان ترامپ در پایتخت جمع می شوند

معترضان پیش از جلسه استماع مشترک کنگره در روز چهارشنبه در پایتخت آمریکا جمع شدند تا پیروزی انتخابات جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریکا را با 306 رأی موافق و 232 رأی در برابر ترامپ تأیید کنند.
در این سال ، ایالات متحده معمولاً مورد توجه بسیاری قرار می گیرد ، هر چهار سال یک بار رای آرام می گیرد زیرا ترامپ نمایندگان جمهوری خواه را در مجلس و سنا تحت فشار قرار می دهد تا با نتایج چندین ایالت بحث برانگیز مخالفت کنند.

ترامپ طرفداران خود را با اتهامات بی اساس “تقلب گسترده در انتخابات” و “بی نظمی” که باعث دوره دوم ریاست جمهوری وی شده است متحد کرده و انتظار می رود معترضین روز چهارشنبه با شعار “توقف سرقت” تجمع کنند. انجام دهید.

همچنین انتظار می رود رئیس جمهور ساعت 11 صبح به وقت محلی روز چهارشنبه در جمع هواداران خود سخنرانی کند ، در حالی که ترامپ در توئیتر خود پیش بینی کرد “جمعیت زیادی” پیش بینی کرد.

وی در توئیتر خود نوشت: “فردا ساعت 11 من در رالی بیضایی درباره رالی نجات آمریکا صحبت خواهم کرد. زود وارد شوید – درها از 7 صبح به سمت شرق باز می شوند. ازدحام بیش از حد!

مقامات منطقه در حال آماده شدن برای درگیری احتمالی بین طرفداران و معترضان ترامپ هستند و موریل بوستر ، شهردار واشنگتن ، گارد ملی را در حمایت از اجرای قانون در جریان اعتراضات فعال کرده است.

مقامات مشتاقند از خشونتهایی که در گذشته طرفداران ترامپ را آزار می داد ، جلوگیری کنند. اعضای پسرهای مغرور ، یک گروه برجسته راست افراطی ، در ماه دسامبر که پلیس آنها را متوقف کرد ، با معترضین مخالف درگیر شدند. در اواخر شب ، چهار نفر در نزدیکی محل سفر گروه مورد اصابت چاقو قرار گرفتند.

از اعضای پسران افتخار انتظار می رود که این هفته به طور ناشناس و در گروه های کوچکتر و بدون پوشیدن وسایل معمول زرد و سیاه خود که باعث شناسایی آنها می شود ، در این راهپیمایی شرکت کنند. انریکه تاریو ، رهبر گروه ، پیش از تظاهرات به اتهام تخریب اموال مربوط به اعتراضات دسامبر دستگیر شد.

روز یکشنبه بوزر از ساکنان واشنگتن دی سی خواست از آمدن به شهر برای اعتراض خودداری کنند.

وی در بیانیه ای گفت: “من از ساكنان واشنگتن و ساكنان این منطقه می خواهم كه روزهای سه شنبه و چهارشنبه از مركز شهر دور باشند و با معترضانی كه به دنبال درگیری به شهر ما آمده اند درگیر نشوند.” ما همچنین کاری را که باید انجام دهیم انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که همه شرکت کنندگان آرام هستند.

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *