ترامپ طرفداران خود را به یک راهپیمایی بزرگ اعتراضی در واشنگتن دعوت می کند

[ad_1]

ترامپ طرفداران خود را به یک راهپیمایی بزرگ اعتراضی در واشنگتن دعوت می کند

به گزارش اسپوتنیک ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا قبول شکست مقابل جو بایدن ، که برنده کاخ سفید و کالج انتخاباتی در رقابت 2020 است ، را رد کرد. ترامپ همچنان ادعا می کند که این “تقلب گسترده در انتخابات” است و نتایج انتخابات را در دادگاه ها به چالش می کشد.

چند هفته پیش ، ترامپ توجه خود را به حادثه 6 ژانویه جلب کرد و با توئیت 19 دسامبر برای “اعتراض گسترده” در روزهای آینده در واشنگتن دی سی ، پیروان خود را به “آنجا” دعوت کرد و افزود که اعتراض ” دیدن “.

با این حال ، توئیتی که ترامپ در آن اعلام کرده بود این راهپیمایی را بلافاصله پس از انتشار توسط رئیس جمهور آمریکا حذف کرده است.

با این حال ، ترامپ پس از حذف توییت اصلی ، توئیت مشابهی را دوباره منتشر کرد.

ترامپ پس از اعلام راهپیمایی اعتراضی 6 ژانویه در توییت بعدی اعلام کرد که “مقدار زیادی شواهد” را در آن روز ارائه می دهد ، و بر ادعای خود مبنی بر پیروزی “بزرگ” در انتخابات تأکید کرد.

ترامپ به همراه چندین متحد جمهوری خواه خود ، با ادعای “تقلب گسترده در انتخابات” ، به نتایج انتخابات اعتراض کردند و جو بایدن را که اکثریت آرا popular مردم را به دست آورد و کالج انتخاباتی را “رئیس جمهور جعلی” خواند.

مو بروکس یک جمهوری خواه است که در اعتراض به تصویب نتایج انتخابات در کنگره ، ابتکار عمل را رهبری می کند. حداقل یک سناتور ، جاش هاولی ، روز پنجشنبه گفت که با نتایج انتخابات مخالفت خواهد کرد ، در حالی که سناتور جمهوری خواه تامی تبرویل گفت که در نظر دارد از این ابتکار حمایت کند.

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *