جانسون قرنطینه ملی را در انگلیس اعلام کرد

[ad_1]

جانسون قرنطینه ملی را در انگلیس اعلام کرد

براساس آژانس خبری جمهوری خواه ، نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون روز دوشنبه دستور صدور قرنطینه ملی جدید را در انگلستان صادر کرد تا شیوع جدید بیماری عروق کرونر قلب را محدود کند.

جانسون گفت که نوع جدید و مسری تاج ، اولین بار در انگلیس شناسایی شد ، به سرعت در حال گسترش است و برای تأخیر آن نیاز به اقدامات فوری است.

وی در یک سخنرانی تلویزیونی گفت: “همانطور که با شما صحبت می کنم ، بیمارستانهای ما از زمان فوران تاج بیشترین فشار را دارند.”

جانسون افزود: “در حالی كه بیشتر مناطق كشور تحت اقدامات سخت عروق كرونر قرار دارند ، روشن است كه ما باید برای كنترل این گونه جدید تلاش بیشتری كنیم.” به همین دلیل است که باید قرنطینه ای جهانی را وارد کنیم که به اندازه کافی پایدار باشد تا این سویه جدید ویروس را محدود کند. “این بدان معناست که دولت به شما دستور می دهد که دوباره در خانه بمانید.”

رویترز گزارش داد: “بازارهای اضافی به استثنای دانش آموزان آسیب پذیر و کسانی که والدین آنها کارمندان اصلی شرکت ها و مسسات هستند ، از روز سه شنبه تعطیل و مدارس تعطیل خواهند شد.”

جانسون گفت: “این اختلال روانی به این معنی است که تابستان سال آینده شرکت در همه امتحانات امکان پذیر نیست.”

این دومین سالی است که شیوع تاجگذاری آموزش انگلیس و برنامه های آینده را مختل می کند.

جانسون گفت اگر منابع واکسن مطابق برنامه پیش برود و تعداد مرگ و میر قرنطینه کاهش یابد ، می توان از قرنطینه در اواسط فوریه برداشت. با این حال ، وی از مردم خواست که نسبت به این برنامه هوشیار باشند و همه را به پیروی از قوانین ترغیب کرد.

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *