جنبش اسلامی و طرفداران قدس در حال نقاشی دیواری در کابل هستند

[ad_1]

جنبش اسلامی و طرفداران قدس در حال نقاشی دیواری در کابل هستند

به مناسبت روز جهانی قدس ، اعضای جنبش اسلامی و طرفداران قدس شریف نقاشی های دیواری را بر روی دیوارهای کابل نقاشی کردند.

به گفته بنیانگذاران این عمل ، نوشتن شعار در حمایت از مردم فلسطین بر روی دیوارها بسیار مقاوم است و درد فلسطین و قدس در کابل را نشان می دهد ، همچنین نوشتن شعار یا پیام در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از اسلام هویت. مقدسین روی دیوارهای کابل نشان می دهد که درد در کابل و قدس یکسان است.

به گفته این گروه ، اگر بیت المقدس از اشغال صهیونیسم جهانی شکایت کند ، کابل ، بلخ ، هرات و قندهار بیکار نخواهند ماند و از قدس حمایت نمی کنند ، زیرا بیت المقدس و فلسطین بخشی جدایی ناپذیر از جهان اسلام و بخشی از ایمان است. افغانستان جدایی ناپذیر است.

به گفته طرفداران قدس شریف ، مردم افغانستان با حمایت از خواهران و برادران فلسطینی خود ، همیشه نشان داده اند که خون کودکان افغانستان و فلسطین یکی است. پرخاشگری و پرخاشگری در این دو حوزه همان دست غیرقانونی است که گلو هر دو را می گیرد.

در نقاشی دیواری ساخته شده توسط اعضای جنبش اسلامی و شورای فرهنگی طرفداران كودی مقدس ؛ شعارهایی با این عناوین قابل مشاهده است:

از دیوار براق (هایت البارک) در فلسطین تا دیوار در کابل
ما فلسطینی هستیم
اینجا در کابل ، ما نقش قدس را بر روی سینه های خود نقاشی می کنیم
0 قدس ، ما می آییم!
بیت المقدس پایتخت ابدی فلسطین باقی خواهد ماند.
0 ثبات و امنیت افغانستان با حمایت از جمهوری اسلامی فلسطین و …

هر ساله آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس در حمایت از مردم فلسطین در برابر اشغال و ستم رژیم اسرائیل تعیین می شود.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *