حزب رفاه ملی افغانستان: طالبان نباید جنگ های داخلی بیشتری تحریک کنند / شهید سلیمانی در حمایت از تروریست های داعش کشته شد

[ad_1]

حزب رفاه ملی افغانستان: طالبان نباید جنگ های داخلی بیشتری تحریک کنند / شهید سلیمانی در حمایت از تروریست های داعش کشته شد

حزب رفاه ملی افغانستان از طالبان می خواهد اقدامات تروریستی و جنگ داخلی را متوقف کنند و از حمله بیشتر افغانستان به جنگ های خارجی و جنگ های نیابتی جلوگیری کنند.

به گزارش آژانس جمهوری؛ حزب رفاه ملی افغانستان در بیانیه ای درباره حوادث اخیر کشور ، اوایل سال 2021 و اولین سالگرد شهادت جنرال حاج حاجیم قاسم سلیمانی ، از طالبان و دولت خواست که آتش بس سراسری را اعلام کنند.

در این بیانیه با استناد به حملات اخیر در کشور ، از رهبران دولت خواسته شده است تا تمام تلاش خود را برای بهبود اوضاع امنیتی کشور انجام دهند. ما در یک وضعیت هستیم

این بیانیه می افزاید که حزب رفاه ملی افغانستان همچنان به مذاکرات فوری برای آتش بس ، حفظ دستاوردهای دو دهه گذشته ، از جمله قانون اساسی ، دولت جمهوری اسلامی و سیستم انتخابات آزاد متعهد است و موارد فوق را یک خط قرمز می داند. مردم افغانستان حزب رفاه ملی در افغانستان از طالبان می خواهد که اقدامات تروریستی و جنگ داخلی دیگر را متوقف کرده و به خواسته های دولت و مردم افغانستان برای صلح ، ثبات و امنیت احترام بگذارند و اجازه ندهند که افغانستان بیشتر حمله کند. نماینده کشورهای خارجی شوید.

این حزب از آمدن سال نو برای همه مسیحیان در سراسر جهان و پیروان آن استقبال کرد و گفت: “این حزب آرزو دارد سال 2021 سال خوبی داشته باشد ، با صلح ، دوستی و نزدیکی برای همه مردم در سراسر جهان ، به ویژه برای ملت های تحت ستم. و افغانستان ، یمن ، سوریه ، فلسطین و سایر کشورها درد می کشند. ما انتظار داریم که پیروان واقعی عیسی مسیح دولت ها و ملت های ستمگر ، متجاوز و قدرت طلب مانند ایالات متحده و رژیم اشغالگر اسرائیل را به قتل ، ارتکاب افراط گرایی و نژادپرستی ، ارتکاب جنایت ، سرقت ، غارت ، و تحمیل خواسته های غیرانسانی به مظلومان و از دولتها و ملتها محروم و به احترام به کرامت انسانی ، ناموس و حقوق بین الملل. ، همسایه جامعه بین المللی ، سازمان همکاری اسلامی و سازمان ملل متحد ، از دولت و مردم افغانستان می خواهد تا به تأمین امنیت و صلح پایدار مورد نظر مردم افغانستان کمک کنند. اگرچه سازمان ملل در این زمینه تلاش هایی انجام داده است ، اما این کافی نیست. توجه و همکاری بیشتر سازمان ملل و سازمان ملل “ما کار کشورهای اسلامی در افغانستان هستیم”.

“حزب سوسیال ملی افغانستان (ANP) نخستین سالگرد شهادت سردار حاج حاجیم قاسم سلیمانی را به دستور مستقیم دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا برگزار می کند. توسط ایالات متحده اعدام شدند. “

این حزب گفت: كاسم سلیمانی تنها شخصیتی است كه بنا به درخواست كشورهای منطقه از جمله دولت های عراق و سوریه اقدام به مبارزه و مبارزه با فعالیت های تروریستی داعش كرد. و مبارزات سردار کاظم سلیمانی.

حزب رفاه ملی افغانستان تأکید کرد که ایالات متحده همیشه متعهد به محافظت از حقوق بشر ، حقوق زنان ، حقوق اقلیت ها و مبارزه با تروریسم است. ترور سردار کاظم سلیمانی توسط آمریکایی ها در عراق چهره زشت و دروغین آن کشور را آشکار می کند و عملا ثابت می کند که آمریکایی ها بزرگترین تروریست های دولتی در جهان هستند.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *