در حمله به اسرائیل یک اسرائیلی دیگر کشته شد

[ad_1]

در حمله به اسرائیل یک اسرائیلی دیگر کشته شد

منابع صهیونیستی امروز (جمعه) گفتند که در پی حملات موشکی گسترده گروه های مقاومت فلسطین به شهرک های صهیونیستی ، شمار کشته شدگان افزایش یافته است.

کانال 13 اسرائیلی گزارش داد که امروز یک شهرک نشین دیگر نیز کشته شد که در حمله موشکی گروه های مقاومت فلسطین به شدت زخمی شد.

به گفته منابع اسرائیلی ، تاکنون 9 صهیونیست در حملات موشکی گروه های مختلف در مناطق مختلف سرزمین های اشغالی کشته شده اند.

الجزیره با استناد به منابع صهیونیستی گفت تعداد مجروحان به بیش از 130 نفر رسیده است.

به گفته منابع نزدیک به گروه های مقاومت ، طی 10 ساعت گذشته بیش از 200 موشک از طریق مناطق اشغالی شلیک شده است.

با این حال ، نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو ، سخنگوی عرب اوفیر یوندلمن گفت 190 موشک از شب گذشته به مناطق اشغالی شلیک شده است و سیستم دفاعی رژیم ده ها موشک را رهگیری کرده است.

وی همچنین افزود 30 موشک به اهداف در اراضی اشغالی اصابت کردند.

از سوی دیگر ، طبق اعلام ارتش اسرائیل امروز ، از زمان شروع جنگ در دوشنبه شب ، حدود 2000 موشک به سمت مناطق اشغالی شلیک شده است.

این حملات در حالی صورت گرفت که نیروهای اسرائیلی برای پنجمین روز متوالی به حمله خود علیه نوار غزه ادامه دادند و تأسیسات غیرنظامی را هدف قرار دادند. اقدامات متجاوزانه ای که طبق آخرین آمار وزارت بهداشت غزه منجر به 119 شهید شده است. 27 کودک و 11 زن.

علی رغم ادعاهای تل آویو مبنی بر هدف قرار دادن مهمات گروه های مقاومت ، تاکنون این گروه ها در واکنش به جنایات اسرائیل و ادامه تجاوزات خود علیه مردم اسرائیل به شلیک موشک به مناطق اشغالی ادامه داده اند.

آژانس اطلاعات جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *