در یک نشست خصوصی ، نتانیاهو به طور غیر مستقیم سفر خود به عربستان سعودی را تأیید کرد

[ad_1]

http://fa.milligazete.com.tr/

http://fa.milligazete.com.tr/

رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که نخست وزیر رژیم تلویحاً به سفر اخیر خود به عربستان سعودی برای یک جلسه مهمانی خصوصی در لیکود اشاره کرده است.
بیش از یک ماه است که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر در مورد سفر خود به عربستان ساکت است اما اکنون گفته می شود که سفر وی را غیر مستقیم تأیید کرده است.
به گزارش جروزالم پست ، نتانیاهو شنبه شب در پاسخ به س questionالی در نشست خصوصی حزب لیکود به سفر اخیر خود به عربستان اشاره غیر رسمی کرد.
وی در پاسخ به این س ifال که آیا تل آویو برنامه ای برای عادی سازی روابط با اقلیم کردستان عراق ندارد ، پاسخ داد: “من اخیراً به کشور عربی دیگری سفر کردم و چون نمی توانستم در مورد [سازش با] “من نمی توانم در مورد امارات متحده عربی چیزی بگویم.”
جروزالم پست گزارش داد: “در ماه های اخیر نتانیاهو به هیچ كشور عربی دیگری به جز عربستان سعودی سفر نكرده است كه خبر آن علنی شده است ، بنابراین اظهارات وی اشاره غیر مستقیم به سفر اخیر وی به عربستان سعودی است.”
البته نخست وزیر رژیم قصد دارد در سال 2020 از بحرین و امارات متحده عربی بازدید کند ، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.
در 23 دسامبر ، خان و گالاتاسرای اعلام كردند كه نتانیاهو و رئیس موساد یوسی کوهن یك شبه به طور مخفیانه به عربستان سعودی سفر كرده اند تا با محمد بن سلمان ولیعهد محمد در نهوم دیدار كنند.
نتانیاهو اشاره ای تلویحی به سفر شب گذشته خود به عربستان سعودی کرد ، در حالی که وی قبلا حاضر به صحبت در این باره در کنفرانس های مطبوعاتی نبود.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *