رئیس جمهور از بخشهای مختلف فرماندهی نیروی هوایی بازدید کرد

[ad_1]

رئیس جمهور از بخشهای مختلف فرماندهی نیروی هوایی بازدید کرد

محمد اشرف غنی رئیس جمهور و عمرولا صالح معاون اول رئیس جمهور از بخشهای مختلف فرماندهی نیروی هوایی بازدید کردند.

به گزارش آژانس جمهوری؛ به گفته کاخ ریاست جمهوری ، آقای غنی از بخشهای مختلف فرماندهی ، از جمله کارگاه های تعمیر هواپیما / هلیکوپتر و هلیکوپتر ، محل حملات هوایی و عملیات ، سازماندهی پروازهای حمل و نقل ، هواپیماها و هلی کوپترها بازدید کرد.

فرمانده کل فرماندهی نیروی هوایی و فرماندهان تیپ 777 هوابرد نگرانی ها و پیشنهادات خود را با رئیس جمهور در میان گذاشتند و در مورد وضعیت فعلی نیروی هوایی بحث کردند.

امرول صالح معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اولویت دولت در تعمیر و نگهداری هواپیما و آموزش خلبانان گفت که کارهای بیشتری برای تجهیز و تقویت نیروی هوایی انجام می شود.

رئیس جمهور و فرمانده کل قوا پس از شنیدن اطلاعات و پیشنهادات آنها ، از تلاش ها و مجاهدت های نیروهای امنیتی و دفاعی به ویژه نیروی هوایی تشکر کردند و گفتند که خانواده های شهدا از امنیت و دفاع نیروها سزاوار خانواده هایشان بودند. شهدای باقی مانده به یک خانه یا آپارتمان منتقل می شوند.

کارکنان نیروی هوایی همچنین به رئیس جمهور و مردم افغانستان از آمادگی کامل و تجهیزات کافی نیروی هوایی برای انجام عملیات شبانه روزی برای هدف قرار دادن دشمنان میهن اطمینان دادند.

نیروی هوایی ارتش در سرکوب تروریست ها و کمک به نیروهای زمینی در مناطق جنگی نقشی اساسی دارد. در آن روزها ، هنگامی که طالبان حملات خود را افزایش دادند ، نیروی هوایی ارتش بارها و بارها تجمع های خود را هدایت کرد و تلفات زیادی به تروریست ها وارد کرد.

رئیس جمهور در حالی از فرماندهی نیروی هوایی بازدید می کند که دولت ایالات متحده قول کمک به هیئت افغان را که اخیراً از واشنگتن بازدید کرده است ، برای گرفتن دهها هواپیما کمک کند.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *