رانش زمین در اندونزی منجر به کشته شدن 12 نفر شد

[ad_1]

رانش زمین در اندونزی منجر به کشته شدن 12 نفر شد

به گفته رئیس جمهور ، در حالی که مردم اندونزی از دیروز در عزاداری از دست دادن عزیزانشان در سانحه هوایی با 62 مسافر سوگوار هستند ، امروز این دو حادثه رانش زمین همچنین خانواده های افراد بیشتری را در این کشور تحت تأثیر قرار داده است.

به گزارش آژانس اندونزیایی آنتارا ، رادییتیا جاتی سخنگوی مرکز ملی مدیریت بحران کشور با بیان اینكه تعداد دقیق كشته شدگان این فاجعه كشته شده است ، گفت بسیاری از ساكنان منطقه آسیب دیده نیز زخمی شده اند و هنوز آمار نهایی مشخص نیست به طور نامحدود

وی گفت: اولین رانش زمین امشب (به وقت محلی) به دلیل بارش شدید سیل آسا و خاک سبک رخ داد که هم رئیس خدمات امداد و نجات در استان جاوه و هم یکی از نیروهای نظامی کشته شد.

جاتی افزود: رانش دوم زمانی که نیروهای امدادی سعی در نجات مجروحان و تخلیه قربانیان داشتند با شدت بیشتری رخ داد.

براساس این گزارش ، نیروهای امدادی در حال حاضر در تلاشند تعداد دیگری از قربانیان بالقوه را پیدا کنند و تعداد زیادی از زیرساخت ها مانند پل ها و راه های ارتباطی به شدت آسیب دیده اند.

از آنجا که این دو حادثه همزمان در عصر اتفاق افتاد ، ساکنان منطقه در خانه نبودند ، در غیر این صورت تعداد کشته ها ده ها یا بیشتر از صد نفر بود.

گزارش شده است که رانش زمین در اندونزی بسیار رایج است ، زیرا جنگل زدایی و جنگل زدایی کنترل نشده وضعیت خاک این کشور را تضعیف می کند.

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *