رحمانی: شش و نیم جلسه نیز مشکلات ترافیکی را افزایش داد

[ad_1]

رحمانی: شش و نیم جلسه نیز مشکلات ترافیکی را افزایش داد

رئیس مجلس نمایندگان می گوید که شش و نیم جلسه معاون اول رئیس جمهور نه تنها مشکلات را کاهش نمی دهد بلکه مشکلات جدیدی را نیز برای مردم ایجاد می کند.

به گزارش آژانس جمهوری؛ میرحمان رحمانی ، رئیس مجلس نمایندگان ، روز شنبه (27 جدی) در جلسه مجلس گفت که این جلسات شش ساعته نه تنها تهدیدهای امنیتی است بلکه مشکلات ترافیکی را نیز افزایش می دهد.

آقای رحمانی افزود: “کشور به برنامه های منطقی ، بلند مدت و عملی نیاز دارد ، نه جلسات روزانه ؛ بنابراین جلسات دولت باید بخشی از راه حل مشکلات مردم باشد ، نه اینکه مشکلات مردم افزایش یابد.”

آقای رحمانی دلیلی برای افزایش مشکلات ترافیکی بیان نکرد ؛ اما برخی دیگر از قانون گذاران گفتند که در نتیجه جلسات شش و نیم صبح ، مراکز پلیس در این شهر افزایش یافته است که اغلب باعث ایجاد ترافیک می شود.

به گفته نمایندگان منتقد مجلس ، پلیس این شهر به ویژه وسایل نقلیه متعلق به نمایندگان با بی احترامی به منظور آزار و اذیت نمایندگان در حال بازرسی هستند.

لازم به ذکر است که رئیس جمهور و برخی از نمایندگان پارلمان با جلسات شش و نیم صبح معاون اول رئیس جمهور مخالفت کرده و روش آقای صالح را در بهبود امنیت پایتخت مفید نمی دانند.

در چندین گزارش ، آقای صالح اعضای پارلمان را به زورگویی و بی قانونی متهم کرد.

عبدالله امینی – آژانس جمهوری

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *