رونمایی از نقشه های عمران خان 2 برای سال 2021

[ad_1]

رونمایی از نقشه های عمران خان 2 برای سال 2021

به گزارش خبرگزاری جمهور ، عمران خان نخست وزیر پاکستان دو هدف و برنامه اصلی را برای این کشور در سال 2021 اعلام کرده است که شامل خدمات بهداشتی رایگان و یک برنامه بدون خواب است.

وی افزود: برای سال 2021 دو هدف داریم. یکی از آنها به صورت پوشش جهانی بهداشت است که استانهای پنجاب ، گیلگیت-بالتستان و خیبرپختونخوا را تحت پوشش خود دارد.

به گفته وی ، طبق این طرح ، هر خانواده دارای پوشش بیمه ای برای درمان است و شهروندان می توانند به هر بیمارستانی مراجعه کرده و کارت بهداشت خود را نشان دهند و خدمات درمانی دریافت کنند. چنین برنامه ای حتی در کشورهای ثروتمند نیز دیده نمی شود.

خان افزود که برنامه دوم تحت عنوان “هیچ کس در پاکستان گرسنه به رختخواب نمی رود” است که شامل کل ملت و کل کشور خواهد بود. با استفاده از فناوری اطلاعات ، مناطق کم درآمد و فقیر با کمک برخی از نهادهای اجتماعی شناسایی می شوند و این برنامه همراه با برنامه احساسات اجرا می شود ، به طوری که در پایان سال پاکستان کشوری است که شهروندان گرسنه در آن کار نمی کنند برو بخواب.

نخست وزیر پاکستان گفت که سال اول دولت برای احیای اقتصاد صرف شده است. متأسفانه در سال دوم ما با کرونا روبرو شدیم که در آن استراتژی دولت موفق بود و مردم را از گرسنگی نجات داد و پاکستان سریعترین کشور در شبه قاره بود که بهبود یافت.

عمران خان افزود: 2021 سال توسعه است ، پاکستان در جهت مثبت حرکت می کند و ما با تدوین سیاست های تجاری دوستانه صنایع را توسعه خواهیم داد.

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *