سرپرست وزیر کشور برای بحث در مورد اوضاع امنیتی به هرات رفت

[ad_1]

وزارت کشور گفت که حیاتولا حیات سرپرست وزارت کشور برای بررسی وضعیت امنیتی به ولایت هرات وارد شده است.

به گزارش آژانس جمهوری؛ وزارت کشور (HIA) گفت که حیات الله حیات سرپرست وزارت کشور شب گذشته (22 مه) در راس یک هیئت عالی رتبه به ولایت هرات برای بررسی اوضاع امنیتی در ولایت هرات.

در این بیانیه آمده است که اوضاع امنیتی در یک نشست نظامی با حضور سید وحید کتالی والی هرات و مقامات ارشد امنیتی استان ارزیابی شد.

در این جلسه فرمانده قول اردوی 207 ظفری ضمن تشریح وضعیت عمومی منطقه غربی گفت که حملات طالبان در مناطق متحرک دفع شده و تلفات سنگینی به این گروه وارد شده است.

رئیس پلیس هرات و رئیس امنیت ملی هرات همچنین از وضعیت جنایت ، مبارزه با تروریسم و ​​سرکوب گروه های امنیتی گزارش دادند. آنها از اقدامات اساسی و سختگیرانه نیروهای امنیتی و دفاعی ملی در سرکوب دشمن و برخورد با جنایتکاران اطمینان داشتند.

نیروهای امنیتی در منطقه غربی اطمینان دادند که هماهنگی بسیار خوبی بین نیروها وجود دارد و نیروهای امنیتی به طور م installedثر نصب شده اند ، به طوری که دشمن قادر به مقاومت و پیشروی نیست و در هر مرحله شکست می خورد.

سرپرست وزارت کشور از تلاش ها و دستاوردهای نیروهای امنیتی و دفاعی به ویژه در منطقه غربی تقدیر کرد و آنها را به پاسخگویی به هرگونه حرکت تهاجمی دشمن هدایت کرد.

حیات الله حیات تقویت هماهنگی بین مقامات امنیتی را ستود و تأکید کرد که آنها باید تمام تلاش خود را برای تأمین امنیت و نظم عمومی انجام دهند.

آقای حیات همچنین به مقامات مربوطه دستور داد تجهیزات و ملزومات مورد نیاز نیروی پلیس را تکمیل کنند.

هرات اخیراً شاهد موجی از حملات طالبان در مناطق خود بوده است.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *