صالح: شماره 39 از اداره ترافیک حذف خواهد شد

[ad_1]

صالح: شماره 39 از اداره ترافیک حذف خواهد شد

امرولا صالح ، معاون اول رئیس جمهور ، می گوید شماره 39 توسط اداره راهنمایی و رانندگی حذف می شود تا از ارتشا b جلوگیری کند.

به گزارش آژانس جمهوری؛ آقای صالح در گزارشی برای جلسه خود در ساعت 6:30 امروز صبح (پنجشنبه ، 25 جدی) گفت که “شماره سی و نه (39) از بخش ترافیک حذف خواهد شد. “آنها تا 300 دلار رشوه می دهند. البته ما هیچ مدرکی نداریم ، اما این یک مشکل واقعی است.”

آقای صالح افزود که از آنجایی که شماره 39 برای برخی از افرادی که با این اختلال تداخل داشتند ، به یک گاو شیری تبدیل شده بود ، وی به وزارت راهنمایی راهنمایی می شود تا هنگام توزیع پلاک های ثبت نام خودرو در این کشور ، این تعداد را برای همیشه حذف کند. تمام افغانستان

به گفته وی ، موضوع به زودی به رئیس جمهور افغانستان پیشنهاد خواهد شد. از روز شنبه ، هیچ کس نباید گیج شود و یا مجبور شود که برای شماره سی و نه رشوه دهد. این هشدار را باید جدی گرفت و اجرا کرد.

گفتنی است که در میان برخی از افراد جامعه افغانستان ، عدد 39 ناراحتی و نمادی از بی تفاوتی قلمداد می شود و این ذهنیت منفی در مورد شماره 39 ابتدا در استان هرات گسترش یافت. بعداً این ذهنیت به مناطق دیگر نیز سرایت کرد.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *