صالح: غاصبان کوه کوریگ شناسایی شده اند

[ad_1]

صالح: غاصبان کوه کوریگ شناسایی شده اند

امرولا صالح ، معاون اول رئیس جمهور ، می گوید که سارقین زمین در دامنه های کوه کوریگ شناسایی شده اند و به زودی دستگیر می شوند.

به گزارش آژانس جمهوری؛ آقای صالح در گزارشی در جلسه خود در ساعت 6:30 صبح سه شنبه گفت: “غاصبان مسلح شناسایی شده اند که به طور سیستماتیک در اشغال سرزمین های کوه کورگ نقش دارند.”

وی تأکید کرد که به زودی در مورد آنها بحث خواهد شد و اکنون تنها زمان آن است.

معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت که روز گذشته ، پنج نفر در منطقه پلچرخی ادعا کردند که سارقان مبلغ دو میلیون افغان را که برای یک پروژه منتقل شده بودند ، برده اند. شواهد نشان می دهد که آنها دروغ می گویند. هر پنج نفر دستگیر و به اتهام اختلاس و کلاهبرداری متهم شدند.

از سوی دیگر ، آقای صالح گفت که کار شهردار منطقه 11 بازنگری شده است. توضیحات آنها در مورد اینکه چرا آنها نتوانستند دبیرستان مریم را سازماندهی کنند مطلوب نیست. به آنها یک هفته دیگر فرصت داده شد تا اولین مرحله از طرح را که ثبت نام تمام تجار و فروشندگان و تقسیم منطقه است ثبت کنند.

وی در بخش دیگری از گزارش خود گفت: “ما در گمرک فرودگاه کابل شکایات زیادی راجع به رشوه دریافت کرده ایم. اسامی رشوه دهندگان و نحوه رشوه نیز مستند شده است. تا فردا ، انشاالله ، دزد را از پشت او خواهیم گرفت.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *