طالبان 10 رئیس مالی جدید تعیین کردند

[ad_1]

وزارت دارایی اعلام کرده است که ده رهبر جدید تحت رهبری مقامات طالبان منصوب شده اند.

به گزارش جمهور نیوز ؛ در بیانیه ای که روز پنجشنبه (16 سپتامبر) از سوی این وزارتخانه منتشر شد ، آمده است که “مطابق با سیاست های اداری و رهبری وزارت دارایی ، به منظور بهبود پرونده های اجرایی و اجرایی و جلوگیری از نقص ، تعدادی از مدیران و مقامات وزارت “معرفی منابع مالی برای ارائه خدمات مسئول با شهرت زیر”.

بر اساس این گزارش ، احمد ولی حکمل به عنوان رئیس اداره ارتباطات و آگاهی عمومی ، نیم الدین عمر به عنوان رئیس منابع انسانی ، اسدالله سجاد به عنوان مشاور گمرک ، محمد سالم اوریاحیل به عنوان مشاور وزارت امور گمرک ، مهندس علیک دلما هدایت به عنوان سرپرست بخش تدارکات عمومی افغانستان منصوب شد.

در این بیانیه آمده است که نوید احمد به عنوان رئیس اداره کل شرکت های دولتی ، احمد مرید به عنوان رئیس بخش خدمات حقوقی شرکت های دولتی ، احمد حسن به عنوان رئیس اداره نظارت و کنترل مالی شرکت های دولتی و مهندس نعمت الله احمدی به عنوان رئیس شرکت عمومی آبرسانی “شهرداری و فاضلاب” وزارت دارایی تعیین و به کارکنان این وزارتخانه ارائه شد.

در این اطلاعیه آمده است که همه این کارکنان جدید دارای مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی هستند.

در این بیانیه آمده است که با توجه به وضعیت کنونی و پیشرفت در کشور ، کار بخشهای مربوطه گاهی مختل و راکد است ، اما اکنون با توجه به اقدامات لازم ، AA افراد حرفه ای و متخلف فوق را به افراد فوق منصوب کرده است: بخشهای ذکر شده و سایر بخشها برای انجام خوب کارها معرفی شده است.

خبرگزاری جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *