طرفداران ترامپ قبل از شروع درگیری ها و اعتراضات پلیس

[ad_1]

طرفداران ترامپ قبل از شروع درگیری ها و اعتراضات پلیس

خبرگزاری ایالات متحده گزارش داد ، اواخر شب گذشته (سه شنبه) گروه هایی از طرفداران ترامپ با پلیس در واشنگتن ، پایتخت آمریکا درگیر شدند.

نیویورک پست گزارش داد که این درگیری باعث ایجاد تنش در میان طرفداران ترامپ و پلیس در آستانه اعتراضات شده است.

نیویورک پست افزود که تصاویر درگیری قبلاً در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که پلیس را در مقابل معترضان نشان می دهد و طرفداران ترامپ در برخی صحنه ها با پلیس درگیر هستند.

سی بی سی نیوز (wusa9) همچنین گزارش داد که شش نفر در ارتباط با درگیری بین طرفداران ترامپ و پلیس به اتهام حمل سلاح گرم غیر مجاز و توهین به پلیس دستگیر شده اند.

کانال 5 همچنین گزارش داد: “این قبل از تظاهرات اصلی است که قرار است در واشنگتن دی سی برگزار شود.” انتظار می رود که آن روز هزاران هوادار ترامپ به خیابان های واشنگتن دی سی بروند. برخی گزارش ها حاکی از آن است که ترامپ ممکن است روز چهارشنبه به طرفداران خود خطاب کند ، اما از اواخر روز سه شنبه ، هیچ نشانی از چنین برنامه ای در دستور کار ترامپ نبود.

ساعاتی پیش ، دونالد ترامپ آشکارا در توئیتر به معاون خود مایک پنس نوشت تا نتیجه انتخابات را به نفع خود در جلسه امروز کنگره تغییر دهد ، در حالی که پنس در آن جلسه ریاست تشریفاتی دارد. ترامپ از معاون رئیس جمهور خود خواسته است تا نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده را بخواند. در روزهای گذشته ، پنس از تعدادی از جمهوری خواهان افراطی خواست تا پیروزی دونالد ترامپ در آخرین نشست نمادین و تشریفاتی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب را اعلام کنند. در 6 ژانویه (17 جدی) رد شد.

CNN درباره توئیت اخیر ترامپ گزارش داد: “ما شاهد وفاداری بیش از حد برخی جمهوری خواهان به دونالد ترامپ هستیم. مخالفت با نتایج انتخابات و مخالفت با بایدن به عنوان برنده در کنگره در واقع یک بازی خلاف قانون اساسی ایالات متحده است.” هیچ تعهدی به دموکراسی وجود ندارد ، در واقع این وفاداری به ترامپ نیست ، بلکه “ترس” بیشتری از وی است که آنها نمی دانند او با آنها چه خواهد کرد.

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *