قتل دو قاضی زن در کابل. ارگ حمله به روح صلح را نامید

[ad_1]

قتل دو قاضی زن در کابل.  ارگ حمله به روح صلح را نامید

کاخ ریاست جمهوری در رابطه با کشته شدن دو قاضی زن در کابل گفت که حمله طالبان به زنان و کودکان خلاف اصول اسلامی و روحیه صلح است.

به گزارش آژانس جمهوری؛ در این بیانیه آمده است: “حمله به زنان ، کودکان ، جهان ، با نفوذ و هر افغانستان دیگر در واقع حمله به حیثیت افغانستان است ، اما تروریست های خداپسند ، امروز صبح (یکشنبه ، 28 جدی) در نتیجه حمله”. ارگ “حمله تروریستی به قضات زن در کابل باعث کشته شدن دو نفر از آنها و زخمی شدن دو نفر دیگر شد.”

بر اساس این بیانیه ، رئیس جمهور غنی این حادثه تروریستی را به شدت محکوم کرد و گفت که حمله تروریستی توسط طالبان و سایر گروه های تروریستی علیه هموطنان بی دفاع ما و خشونت علیه آنها علیه رهبری اسلامی و روحیه صلح است و با اجماع ملت مغایرت دارد. افغانستان است.

در این بیانیه آمده است كه دولت جمهوری اسلامی افغانستان بار دیگر تأكید خود را بر طالبان تأكید كرد ، كه خشونت ، وحشت ، ترور و جنایت راه حل نبوده و بحران و جنگ فعلی كشور را دشوار و طولانی تر می سازد ، بنابراین با پذیرش شلیك مداوم ، خواهد شد و تعهد خود را به صلح نشان می دهد.

گفتنی است که صبح امروز دو موتور سوار به یک موتر حامل قضات زن در منطقه 10 امنیتی شهر کابل حمله کردند و در نتیجه دو نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

هیچ شخص یا گروهی مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفت.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *