معاون اول رئیس جمهور: ده ها فضای سبز عصبانی به پارک های تفریحی تبدیل می شوند

[ad_1]

معاون اول رئیس جمهور: ده ها فضای سبز عصبانی به پارک های تفریحی تبدیل می شوند

امرولا صالح ، معاون اول رئیس جمهور این کشور می گوید که هفته آینده ده ها فضای سبز که به صورت مخفیانه به پناهگاه یا حیاط افراد قدرتمند تبدیل شده اند ، به پارک تفریحی مردم کابل تبدیل می شوند.

به گزارش آژانس جمهوری؛ آقای صالح گزارش جلسه شش و نیم امروز ، چهارشنبه (هفدهم جدی) را منتشر کرد و گفت که این مناطق خشمگین هفته آینده توسط شهرداری و با پشتیبانی واحد جرایم جدی آزاد خواهد شد.

وی گفت: “هفته آینده ، ده ها منطقه سبز که به طور مخفیانه به پناهگاه تبدیل شده اند – پارکینگ ها یا حیاط های افراد نیرومند – توسط شهرداری با حمایت دفتر جرایم جدی تخلیه می شوند و بار دیگر به یک پارک تفریحی برای ساکنان کابل تبدیل می شوند.” “هفته آینده با ما باشید ، اما می توانید دستور کار ما را تنظیم کنید. اگر می خواهید یک شهروند عملگرا باشید ، پس آن را به اشتراک بگذارید.”

معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت: نقش شهرداری در استقرار مقامات عالی رتبه با صاحبان ناشناخته قابل تحسین است. این بسیار ستودنی است. اکنون که موضوع جریمه های بالا مطرح شده است ، صاحبان واقعی این املاک به صحنه آمده و مشکلاتی را ایجاد می کنند. اگر این روند متوقف نشود ، هفته آینده تعدادی از منتقدان شهرداری را که در واقع مالک املاک غیرقانونی هستند ، افشا خواهیم کرد.

آقای صالح همچنین گفت كه در گذشته ، اداره تصفیه كابل بانك گفته بود كه م institutionsسسات ذی صلاح و ذیربط دستورات صادره را رعایت نمی كنند و بنابراین ، قدرت وام گیری به شش و نیم جلسه اعطا شده است. اما تاکنون ، مدیریت از ارائه لیستی از وام گیرندگان خودداری کرده است.

“فردا برای توضیح در مورد تأخیر و خرابکاری های رهبری خود برای جلسه تشکیل می شود. ما فقط یک مورد را که در کمتر از یک هفته گزارش شده حل کردیم ، یعنی تخلیه خانه ای در کارته پروان. در این رابطه ، اگر. شما چیزی را می دانید ، آن را با ما به اشتراک بگذارید. “

معاون اول رئیس جمهور همچنین گفت که ما شکایات مردم را در مورد تقلب در مدیریت مرکز داوودی شنیده ایم. دفتر جرایم جدی با این موضوع سرو کار دارد. نگران نباش.

آژانس جمهوری – کابل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *