به جای کاندوم چی بگیم

برای خرید کاندوم چه بگوییم

نام کاندوم در داروخانه ها

اگر قصد خرید کاندوم از داروخانه را دارید و این سوال را نیز دارید که برای خرید کاندوم چه بگوییم این مقاله از همسرتایم را دنبال کنید.

 

در داروخانه به جای کاندوم چه بگوییم ؟

به جای کاندوم چی بگیم . بهتر است برندهای مختلف کاندوم را یاد بگیرید.

انواع کاندوم ها با یکدیگر متفاوت هستند و هر نوع ویژگی های خاص خود را دارد.همانطور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم، در اینجا گروهی از محصولات پرطرفدار کاندوم را معرفی می کنیم:

  • نوع I Durex Mutual Climax

این کاندوم از هر نظر عالی است، از کاندوم های طعم دار پیروی می کند، طعم نعنایی دارد که آن را برای رابطه دهانی مناسب می کند و حاوی روغن های پرفورما است که ممکن است به کاهش احتمال انزال زودرس کمک کند.

  • نوع دوم: Passante Warming

این کاندوم ها که از کاندوم های لاتکس طبیعی با کیفیت بالا ساخته شده اند، دارای روان کننده گرم هستند که در هنگام نفوذ احساس گرما ایجاد می کند و این نوع در زیر کاندوم های روغن کاری شده قرار می گیرد.

  • تروجان نوع III

یک نوع رایج کاندوم آجدار است اصطکاک ایجاد شده توسط بافت آجدار می تواند آن را در هنگام نفوذ دلپذیرتر کند این نوع به اصطلاح به روانکاری تعلق دارد.

  • نوع IV Durex Invisible Ultra Thin

این کاندوم از نظر ضخامت نازک ترین اونس در بین گروه دورکس محسوب می شود و از نوع اولترا نازک پیروی می کند، بسیار نازک است، بنابراین زن احساس می کند که شوهر چیزی نمی پوشد و این باعث افزایش لذت او می شود.

  • نوع 5: کاندوم های فوق حساس لایف استایلز

اگر یک کاندوم لاتکس ساده می خواهید که بوی بادکنک مانندی نداشته باشد، این کاندوم ارزش امتحان کردن را دارد، این کاندوم ها نازک اما قابل اعتماد هستند.

  • آسمان نوع ششم

اگر آلرژی به لاتکس دارید، به کاندوم های Skyn ​​نگاه نکنید، این برند دارای انواع کاندوم های غیر لاتکس است تا به ایجاد حسی که می خواهید کمک کند.

  • کاندوم اسپرم کش فوق العاده دنده تروجان نوع VII

این نوع کاندوم اسپرم ها را از بین می برد، بنابراین اگر برای جلوگیری از بارداری به یک لایه اضافی نیاز دارید، اگر کاندوم بلغزد یا پاره شود، روان کننده می تواند از رسیدن اسپرم و بارور شدن آن به تخمک جلوگیری کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *