نیویورک تایمز: ترامپ کوشنر را مسئول شکست در انتخابات در سال 2020 می داند

[ad_1]

(عکس: REUTERS / DENIS BALIBOUSE)

(عکس: REUTERS / DENIS BALIBOUSE)

نیویورک تایمز به نقل از سخنگوی بهترین دستیاران ترامپ در کاخ سفید گفت که رئیس جمهور انگشت خود را به داماد خود گرفته و گفته است اگر انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 برای مبارزات انتخاباتی ترامپ خوب نبود ، همه چیز تقصیر کوشنر است
به گزارش نیویورک تایمز ، دونالد ترامپ هنگام ملاقات در دفتر کاخ سفید در آگوست سال 2020 در مورد بیماری همه گیر تاج ، به جارد کوشنر ، داماد و مشاور ارشد خود ، که برای پوشیدن ماسک بود ، فریاد زد و گفت: ” تو مرا کشته ای! ” همین! همه ما این چیزهای لعنتی را داشته ایم. من می خواهم همان کاری را انجام دهم که مکزیک انجام داد. آنها تا وقتی که به اورژانس نرسید و حالتان بهتر نشود ، شما را آزمایش نمی کنند.
گفته می شود این جلسه برای 19 آگوست سال 2020 برنامه ریزی شده است و پس از آنکه تونی فابریزیو ، مشاور مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016 اعلام کرد استفاده از ماسک های صورت حتی در میان طرفداران ترامپ نیز قابل قبول است ، ترامپ خشمگین است.
نظرات فابریزیو توسط كوشنر مورد حمایت قرار گرفت ، وی استفاده از ماسك را “یك روش مستقیم” و “یك راه حل” می دانست كه می تواند راهی برای ورود مجدد به رستوران ها ، تشریفات و سایر اماكن عمومی باشد.
با این حال ، رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، مخالفت کرد و گفت که علت هرج و مرج است. سخنان وی قانع کننده به نظر می رسید و ترامپ را بر آن داشت تا اعلام کند دستور استفاده از ماسک را صادر نکرده است.
ترامپ در حالی که خود را برای مناظره آماده می کرد به داماد خود گفت: “من ضرر می کنم و شما مقصر هستید زیرا تاج را بیش از حد آزمایش می کنید!”

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *