پنتاگون: دیپلماسی و دفاع از یکدیگر جدا نیستند

[ad_1]

SARAH SILBIGER / تصاویر گتی

SARAH SILBIGER / تصاویر گتی

وزیر دفاع ایالات متحده از بررسی وضعیت نیروهای نظامی این کشور در جهان خبر داد و گفت که دیپلماسی و دفاع از یکدیگر جدا و مکمل یکدیگر نیستند.
لوید آستین این سخنان را در بیانیه مطبوعاتی مطرح كرد و به استناد جو بایدن رئیس جمهور امروز در مورد سخنان سیاست خارجی و وضعیت ارتش این كشور در جهان استناد كرد.
وی افزود: امروز تمایل رئیس جمهور بایدن برای هدایت ایالات متحده در صحنه جهانی و به ویژه اعتقاد وی به اینکه دیپلماسی باید اولین انتخاب ما باشد ، نه تنها برای مردان و زنان در وزارت دفاع بلکه برای ما نیز اطمینان بخش است. همشهریان.
وی گفت: “این بدان معناست که ایالات متحده هرگز از جنگ در صورت لزوم هراس نخواهد داشت و همچنین از بحث و گفتگوهای دشوار نخواهد ترسید.”
آستین افزود: این همچنین بدان معنی است که ما در این وزارتخانه باید همیشه آماده حمایت از کار سخت دیپلماسی باشیم تا از آن در فرصت هایی که ملت ما برای تعیین عزم و تأمین منافع خود در هنگام به چالش کشیدن به آنها نیاز دارد ، پشتیبانی کنیم. اگر باید بجنگیم ، باید پیروز شویم. این نیاز به تمرکز بر استعداد و آموزش ، نوآوری ، رهبری و حضور آینده دارد.
وی گفت: “به دستور رئیس جمهور ، این وزارت در حال بررسی وضعیت جهانی نیروها ، منابع ، استراتژی ها و مأموریت های ایالات متحده است.” من به فرمانده کل قوا در مورد نحوه استقرار نیروها برای منافع ملی توصیه می کنم. این بررسی با مشورت دقیق رئیس ستاد مشترک و سرپرست معاونت سیاست های دفاعی انجام خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *