پنج فلسطینی دیگر در حملات اسرائیل کشته شدند

[ad_1]

پنج فلسطینی دیگر در حملات اسرائیل کشته شدند

به گزارش خبرگزاری جمهور ، شبکه قدس نیوز در صفحه توئیتر خود گزارش داد که یک جوان فلسطینی به نام بشار سامور به دلیل شدت جراحات وارده در قسمت شرقی خان یونس در قسمت جنوبی نوار غزه کشته شده است.

تلویزیون الاقصی در خبرهای کوتاه گزارش داد: “در حمله رژیم اسرائیل به یک وسیله نقلیه غیرنظامی در منطقه جابالیا در شمال نوار غزه چندین نفر زخمی شدند که حال برخی از آنها وخیم است.” از سوی دیگر ، حمله رژیم اسرائیل به یک موتورسیکلت در منطقه الفکاری در شرق خان یونس در جنوب نوار غزه باعث مصدومیت دو نفر شد که یکی از آنها کودک بود.

خبرگزاری فلسطینی شهاب در صفحه توئیتر خود گزارش داد که پنج فلسطینی دیگر در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به تقاطع هامود در خیابان ابوسفیه در جبالیا در شمال نوار غزه کشته شدند.

تلویزیون الجزیره همچنین گزارش داد که برخی منابع پزشکی ادعا کردند که در حمله “اسرائیلی ها” به یک وسیله نقلیه غیرنظامی در شمال نوار غزه چهار نفر کشته شده اند.

در حمله مقاومت به یک خودروی نظامی چهار سرباز صهیونیست زخمی شدند

تلویزیون المیادین گزارش داد: رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که در حمله موشکی کورنت به یک جیپ نظامی اسرائیلی در مناطق شمالی اطراف غزه چهار نفر زخمی شدند که حال دو نفر از آنها وخیم است.

خبرگزاری جمهوری خواه – روابط بین الملل

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *