کاندوم ساگامی

قیمت کاندوم ساگامی دیجی کالا

ساگامی چیست ؟

یکی از محبوب ترین کاندوم های جهان کاندوم ساگامی است که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. در این مقاله قصد داریم بررسی کاندوم ساگامی دیجی کالا را انجام دهیم.

sagami یک شرکت ژاپنی است که در سال 1934 به عنوان اولین شرکت تولید کاندوم در کشور تأسیس شد. همچنین اولین شرکت در جهان بود که کاندوم های رنگی تولید کرد. از آن زمان، ساگامی به عرضه کننده بیش از 80 کشور در سراسر جهان تبدیل شده است.

 

برند sagami تقریباً در هر بازاری که نفوذ کرده است مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است و گزارش های گسترده مصرف کنندگان نشان دهنده محبوبیت انبوه برند در سراسر جهان است.

ماموریت ساگامی پیشروی در توسعه کاندوم‌های ایمن‌تر، مؤثرتر و لذت‌بخش‌تر است که افراد بیشتری را تشویق به استفاده از آن‌ها می‌کند و در نتیجه، ناملایمات ناشی از رابطه جنسی محافظت‌نشده را کاهش می‌دهد.

 

ویژگی های کاندوم پلی اورتان ساگامی

ضخامت: کاندوم های ساگامی از لاتکس یا پلی اورتان ساخته می شوند، ماده ای که باعث می شود کاندوم ها بسیار نازک تر از کاندوم های لاتکس معمولی باشند.

چقرمگی: کاندوم های پلی اورتان توانایی مقاومت در برابر فشار ترکیدن تقریباً سه برابر بیشتر از لاتکس را دارند.

بو: مواد پلی اورتان حاوی هیچ پروتئینی نیست، به این معنی که بوی لاتکس وجود ندارد.

رسانایی حرارتی: کاندوم های ساگامی رسانای گرمایی بسیار خوبی هستند و گرما را بین طرفین منتقل می کنند که گویی کاندوم وجود ندارد.

بافت: مولکول های پلی یورتان کاملاً در چگالی بالا قرار می گیرند و به کاندوم سطح/حس طبیعی تری می دهند.

آلرژی: برخلاف لاتکس، هیچ موردی از حساسیت به پلی اورتان گزارش نشده است.

مقاومت در برابر روغن: کاندوم های پلی اورتان ساگامی در مقایسه با کاندوم های لاتکس مقاومت بیشتری در برابر روغن نشان می دهند.

مواد sagami

همانطور که گفته شد، کاندوم های ساگامی از لاتکس یا پلی اورتان ساخته می شوند، یک پلیمر الاستومری که سخت اما انعطاف پذیر است. این ماده به طور گسترده در محصولات روزمره مانند پوشک های کاغذی و لباس های ورزشی استفاده می شود.

پلی اورتان همچنین در زمینه پزشکی برای ساخت کاتترهای عروقی و قلب مصنوعی به دلیل زیست سازگاری و مقاومت بالای مواد استفاده می شود.

 

منبع :

sagami.hk

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *