یوتیوب همچنین ترامپ را محدود کرد

[ad_1]

یوتیوب همچنین ترامپ را محدود کرد

پس از مسدود کردن حساب های دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام ، این بار یوتیوب کانال ترامپ را به دلیل انتشار ویدیویی متوقف کرد که در آن طرفداران خود را به خشونت تحریک می کند.
یوتیوب در بیانیه ای اعلام کرد محتوای کانال مورد تأیید رئیس جمهور دونالد ترامپ را حذف کرده و ترامپ را از آپلود فیلم های جدید در یوتیوب به مدت حداقل هفت روز تا زمان آغاز به کار رئیس جمهور جدید آمریکا حذف کرده است. محروم می کند
دیروز دیروز (سه شنبه) به وقت محلی ، یوتیوب در بیانیه ای اعلام کرد کانال یوتیوب ترامپ به دلیل ناشناخته بودن انتشار “محتوای جدید” پیام هشدار دریافت کرده است و طبق سیاست دیرینه یوتیوب ، کانال ترامپ اکنون “حداقل به مدت هفت روز” نمی تواند شما می توانید فیلم های جدید را بارگذاری کنید یا رویدادهای زنده را پخش جریانی کنید. “
ترامپ روز سه شنبه در سخنرانی خود در دیوار مرزی تگزاس در مرز مکزیک ، طرح استیضاح خود را در مجلس نمایندگان آمریکا به سخره گرفت و هشدار داد که اقدام دموکرات ها برای تحویل طرح استیضاح وی باعث “خشم” در ایالات متحده خواهد شد.
شبکه اجتماعی مورد استفاده برای به اشتراک گذاری فیلم ها تنها شبکه اصلی اجتماعی بود که ترامپ پس از شورش های هفته گذشته در مقابل کنگره آمریکا مجاز به کار در آن بود.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *